Про центр дельфінотерапії

Центр дельфінотерапії та реабілітації НЕМО – це унікальний центр, що поєднує в собі розкішний відпочинок, якісне лікування при різних порушеннях розвитку, дивовижну дельфінотерапію, проживання в елітному готелі та все це безпосередньо на березі Чорного моря!

Дельфінотерапія – відомий у всьому світі метод медико-психологічної допомоги дітям, що страждають відхиленнями в розвитку. Для отримання максимального результату курс терапії з дельфінами дуже важливо проводити у комплексі з іншими реабілітаційними процедурами. У центрі дельфінотерапії та реабілітації «NEMO» дитині надається можливість брати участь у цілісній системі оздоровлення, корекції та навчання.Сеанси дельфінотерапії допомагають збільшити сприйнятливість дитини до різних терапевтичних та реабілітаційних програм, підвищують здатність до засвоєння нових знань та навичок. Завдання наших фахівців полягає в тому, щоб безпосередньо в цей період якнайбільше задіяти різні види впливу та навчання. Професійні лікарі та психологи підбирають індивідуальний курс процедур та занять з урахуванням специфіки захворювання та особливостей пацієнта.

Наш центр також пропонує гостям проживання поблизу дельфінів. П'ятизірковий NEMO Hotel Resort & SPA with dolphins – це вишуканий відпочинок для всієї родини.

Забронювати